Tecrübeli Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Keskin Yükselişe Hazırlanıyorlar!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, geçen yıl son derece iyi performans gösteren bir Ethereum rakibinin başka bir büyük rallinin eşiğinde olduğunu söylüyor. Analist ayrıca, keskin yükseliş beklediği 2 altcoin için hedeflerini veriyor.

Bluntz, SOL için %47’lik bir ralli öngörüyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada sessiz bir bekleyiş var. Bununla birlikte bu sessizliği bozacak birilerinin çıkması hiç şaşırtıcı olmaz. Bluntz takma adlı analist, Solana’nın (SOL) mevcut değerinden yaklaşık %47 oranında artacağını tahmin ediyor. Bu bağlamda analist, lider altcoin rakibi için şunları söylüyor:

SOL yeni zirvelere koşmak için hazırlanıyor. Boğa koşusundaki ilk 10 coin arasında en güçlü yükseliş trendinde %35’lik bir likidasyon dökümü basitçe kaybolmaz.

Kaynak: Bluntz

Bluntz teknik analizinde Elliott Wave teorisini kullanıyor. Elliott Wave teorisine göre, bir varlığın fiyatının ana eğilimi beş dalgalı bir modelde hareket eder. Ayrıca, düzeltmeler ise üç dalgalı bir modelde gerçekleşir. Analistin grafiği, Solana’nın yukarı yönde beş dalgalı bir desen basma sürecinde olduğunu gösteriyor. Ayrıca, bunun SOL’un 145 dolar seviyesini geçmesine yardımcı olacağını öne sürüyor. Bu arada altcoin, son 24 saatte yaklaşık %0,53 düşüşle yazı sırasında 96,35 dolardan işlem görüyordu. SOL, haftalık grafiğinde ise %7’nin üzerinde değer kaybetti.

Analist: Bu altcoin yakında 1 dolara ulaşacak!

Analist, daha sonra katman-1 Blockchain projesi Sei Network’e (SEI) bakıyor. Bluntz, SEI’nin üç dalgalı bir düzeltmeyi tamamladıktan sonra yakında 1 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, altcoin için şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Parabolik olmaya başlasa da, tüm düşüşler henüz yavaşlama belirtisi göstermeden sürekli olarak üç dalga aşağı hareket ediyor. Bu noktada 1 dolar programlanmış gibi geliyor.

Kaynak: Bluntz

Bu arada SEI, son 24 saatte yaklaşık %8,3 düşüşle yazı sırasında 0,6533 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, aylık grafiğinde %128’in üzerinde artış kaydetmeyi başardı.

LDO bir kırılmanın eşiğinde!”

Son olarak analist, kullanıcıların varlıkları kilitlemeden veya altyapıyı korumadan Ethereum’u stake etmelerine izin vermeyi amaçlayan bir altcoin projesi olan Lido DAO (LDO) için bir kırılmanın yaklaştığına inanıyor. Ayrıca analist, LDO’nun Bitcoin (LDO/BTC) karşısında kazanç elde ettiğini söylüyor. Buradan hareketle analist, şu açıklamayı yapıyor:

LDO ile aramda bir aşk/nefret ilişkisi var. Ancak, bence sonunda fiyat keşfi kırılmasına doğru gidiyor. BTC paritesinde de haftalık boğa sapması var.

Kaynak: Bluntz

Analistin grafiğine göre, LDO 3,17 (BTC karşısında) dolarlık kilit direnç seviyesini aşmak üzere. Ayrıca analist, Bitcoin karşısındaki değerinin yakında 0,000140 BTC’ye (6,16 dolar) yükseleceğini öne sürüyor. Bu arada LDO/BTC yazı sırasında 0,00007549 BTC’den (3,32 dolar) işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir